SMS texty, tag: zivot

Keď sa Ti život bude najsmutnejší zdaťod sofinka33
Keď sa Ti život bude najsmutnejší zdať, keď more sĺz Ťa každý úsmev bude stáť, keď nikto nepochopí čo je bolesť v srdci mať, útechou Ti musí byť, že môžeš žiť a milovať...
Nech máš život ako senod sofinka33
Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň, od starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky.
K tvojím dnešným meninámod sofinka33
K tvojím dnešným meninám, želám ti nech niesi sám, nech ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech ťa smútok obchádza, nech ťa život nezrádza.
Nepoznám Tvoje túžbyod sofinka33
Nepoznám Tvoje túžby, neviem, čo k sviatku Ti priať, prajem Ti zdravie, šťastie, lásku, to jediné, čo život Ti môže dať.
Želania sa opakujú no málo z nich sa splníod sofinka33
Želania sa opakujú no málo z nich sa splní, život je taký, raz si v bahne potom na výslní. Úspech je, ak rozumieš tomu čo prichádza, je to kus srdca čo ťa každoročne nachádza. Nech ti bije dáva nádej pokoj lásku nemalú, preži sviatky v kruhu svojich blízkych šťastne, svetlo tvojej pohody nech nikdy nevyhasne!
Zasa sme dožili tie radostné sviatky ktoré nám tak sladia t...od sofinka33
Zasa sme dožili tie radostné sviatky ktoré nám tak sladia tento život krátky, pri tom ja radosť svoju vyslovujem, že Vás všetkých zdravých v tie Vianočné sviatky pozdravujem. Do nového roku veľa šťastia, lebo je krásne, veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa lásky, lebo je jej málo a veľa všetkého, čo by za to stálo. Krásne sviatky praje...
K Tvojim dnešným meninámod petruska90
K Tvojim dnešným meninám, želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza...
Pevné zdravieod sofinka33
Pevné zdravie, veľa lásky, spokojnosť a pohodu, šťastný život bez starostí a vždy dobrú náladu. Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám....
Viemod sofinka33
Viem, že dnes ruže patria Tebe, preto ich v duchu kladiem na Tvoj stôl, nech každý lupienok za mňa šepká Ti, aby bol šťastný život Tvoj a mnoho lásky v ňom!
Nepoznám Tvoje túžby, neviem, čo k sviatku Ti priaťod sofinka33
Nepoznám Tvoje túžby, neviem, čo k sviatku Ti priať. Prajem Ti len zdravie, šťastie a lásku, to jediné, čo život Ti môže dať!
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.