SMS texty, tag: slnko

Ako slnko za hory zapadá, tak do náručia padnem ti aj jaod calinko
Ako slnko za hory zapadá, tak do náručia padnem ti aj ja. Až vtedy pochopíš, ako ťa mám rada.
Za svitu hviezdod sofinka33
Za svitu hviezd, čo padajú z neba, zatvorím oči a vidím teba. Keď slnko zapadne a deň ide spať, na dobrú noc bozk ti chcem dať.
Za svitu hviezdičiekod sofinka33
Za svitu hviezdičiek, čo svietia z neba, zatváram oči a vidím Teba, keď slnko zapadá, deň ide spať, chcela by som ti bozk, na dobrú noc dať.
Vo svojom živote potrebujem tri veci: slnko, mesiac a Tebaod sofinka33
Vo svojom živote potrebujem tri veci: slnko, mesiac a Teba. Slnko pre krásny deň, mesiac pre krásnu noc a Teba stále.
Sviatok dneska od sofinka33
Sviatok dneska ...... slávi, veľa šťastia a buď zdravý, nech sprevádza Ťa samá radosť, nenájde Ťa žiadna starosť, nech prekonáš ťažké chvíle, s pevnou vôľou, v plnej sile, nech úsmevu jasný žiar, neopustí tvoju tvár, nech slnko Ťa hreje stále, to všetko Ti ...... praje!
Nech kvitnú kvety v tvojej tváriod sofinka33
Nech kvitnú kvety v tvojej tvári, nech v tvojich očiach slnko žiari, nech nespoznáš nikdy lásky klam, to ti prajem k dnešným meninám!
INDICKÉ PRÍSLOVIE: Halaka pinde malke zizana hataod calinko
INDICKÉ PRÍSLOVIE: Halaka pinde malke zizana hata, ojebus duty dynya! PREKLAD: Nikdy never svetlu v očiach ženy, to len slnko presvitá cez jej dutú hlavu!
Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj slušíod sofinka33
Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj sluší. Nech je aj telo zdravé, preto si treba pripiť na oslave. Všetko najlepšie k meninám praje
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.