SMS texty, tag: teba

Len kúsok z Teba maťod calinko
Len kúsok z Teba mať, len kúskom tela sa Ťa dotýkať, len krajom pier Ťa pobozkať a do uška Ti zašepkať, že jedine Teba budem milovať.
Chcem tvoje oči a iskričky v nichod calinko
Chcem tvoje oči a iskričky v nich, chcem tvoje pery, čo berú mi dych, chcem tvoje ruky a istotu v nich, chcem iba teba a len s tebou byť.
Keď ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný...od calinko
Keď ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný božtek, usmej sa na svet okolo seba, veď vieš, že niekde tam som a myslím na teba :)
Deň je prázdny, smútok sa ozývaod calinko
Deň je prázdny, smútok sa ozýva. Bez teba sa zbláznim, nežijem, len snívam. Čakanie ma ničí a hlava mi praská, z posledných síl kričím - Milujem ťa, láska.
Už je tu zase deň, keď myslím na teba lenod calinko
Už je tu zase deň, keď myslím na teba len. Bolí ma zase srdiečko, chýba mi moje zlatíčko.
Keby som mal každým pohľadom na teba stratiť minútu svojho ž...od calinko
Keby som mal každým pohľadom na teba stratiť minútu svojho života, tak by som zomieral mladý, ale šťastný :)
Si krásna ako ruža uprostred kráľovskej záhradyod calinko
Si krásna ako ruža uprostred kráľovskej záhrady. Pri pohľade na teba moje srdce horí túžou byť s tebou, ľúbiť ťa a chrániť ťa.
Myšlienkou na teba končím každý deňod sofinka33
Myšlienkou na teba končím každý deň, keď do perín idem, teba tam chcem. Nežne skĺzem od tvojich pier, tak spi sladko, snívaj krásny sen.
Je pekná noc, ja hľadím do nebaod sofinka33
Je pekná noc, ja hľadím do neba. Sledujem hviezdy a myslím na teba.
Dobré ránko, dobrý deňod sofinka33
Dobré ránko, dobrý deň. Milujem ťa každý deň. Myslím stále na teba, hlavne keď sme od seba. Som do teba zbláznená - si moja láska jediná.
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.