SMS texty / vianočné

Anjelom bez krídel hovoríme maminkyod niniaskrecok
Anjelom bez krídel hovoríme maminky.
Tie čižmy, čo si mi nechal pred dverami, mi sedia dobreod sofinka33
Tie čižmy, čo si mi nechal pred dverami, mi sedia dobre. Vrelá vďaka. Tvoj Mikuláš.
Na Mikuláša dostaneš lopatuod sofinka33
Na Mikuláša dostaneš lopatu. Že na čo? Aby si si mohol na Vianoce odpratať to hovno, čo dostaneš pod stromček.
Kopec darčekov čo srdce pohladiaod sofinka33
Kopec darčekov čo srdce pohladia,rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!
Zvončeky už zvonia a ihličie voniaod sofinka33
Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte,v pohode ich prežívajte.
Želania sa opakujú no málo z nich sa splníod sofinka33
Želania sa opakujú no málo z nich sa splní, život je taký, raz si v bahne potom na výslní. Úspech je, ak rozumieš tomu čo prichádza, je to kus srdca čo ťa každoročne nachádza. Nech ti bije dáva nádej pokoj lásku nemalú, preži sviatky v kruhu svojich blízkych šťastne, svetlo tvojej pohody nech nikdy nevyhasne!
Zasa sme dožili tie radostné sviatky ktoré nám tak sladia t...od sofinka33
Zasa sme dožili tie radostné sviatky ktoré nám tak sladia tento život krátky, pri tom ja radosť svoju vyslovujem, že Vás všetkých zdravých v tie Vianočné sviatky pozdravujem. Do nového roku veľa šťastia, lebo je krásne, veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa lásky, lebo je jej málo a veľa všetkého, čo by za to stálo. Krásne sviatky praje...
Za oknom vločka padá a zvonček cinkáod sofinka33
Za oknom vločka padá a zvonček cinká, zapáľte sviečku zľahka, zľahulinka, v tú chvíľu láska a šťastie blikoce a my Vám prajeme šťastné Vianoce.
Všetkýmod sofinka33
Všetkým,ktorí si myslia,že som im ublížila – prepáčte, všetkým,ktorí si myslia,že im prekážam – vydržte,všetkým,o ktorých si myslím,že som im pomohla – nemáte za čo,všetkým, ktorých mám rada – stálo to za to.Krásne vianočné sviatky a nech je rok...lepší ako ten predošlý.Želá...
Vôňa meduod sofinka33
Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra vianočná liek na každý bôľ. Zabudnite na starosti, buďte stále šťasní, nech je pre Vás Nový rok krajší ako krásny!
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.