SMS texty / ostatné

Noc čo noc snívaš sny, v nich svet je krásny, úžasnýod sofinka33
Noc čo noc snívaš sny, v nich svet je krásny, úžasný. Ver, raz príde deň, keď sa ti splní každý sen. No dosť bolo mojich slov, veľa šťastia v ríši snov!
Skôr než večer pôjdeš spať a pohladí Ťa nočný vánokod sofinka33
Skôr než večer pôjdeš spať a pohladí Ťa nočný vánok, priletí pusinka odo mňa pre Tvoj sladký spánok.
Za svitu hviezdičiekod sofinka33
Za svitu hviezdičiek, čo svietia z neba, zatváram oči a vidím Teba, keď slnko zapadá, deň ide spať, chcela by som ti bozk, na dobrú noc dať.
Dobrú noc a krásne sníčkyod sofinka33
Dobrú noc a krásne sníčky, zatvor oči pomaličky, najkrajší sen nech sa ti sníva, anjelik lásky sa na teba díva.
Sviatok dneska od sofinka33
Sviatok dneska ...... slávi, veľa šťastia a buď zdravý, nech sprevádza Ťa samá radosť, nenájde Ťa žiadna starosť, nech prekonáš ťažké chvíle, s pevnou vôľou, v plnej sile, nech úsmevu jasný žiar, neopustí tvoju tvár, nech slnko Ťa hreje stále, to všetko Ti ...... praje!
Nech kvitnú kvety v tvojej tváriod sofinka33
Nech kvitnú kvety v tvojej tvári, nech v tvojich očiach slnko žiari, nech nespoznáš nikdy lásky klam, to ti prajem k dnešným meninám!
K tvojím dnešným meninámod sofinka33
K tvojím dnešným meninám, želám ti nech niesi sám, nech ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech ťa smútok obchádza, nech ťa život nezrádza.
Sú slováod sofinka33
Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame.
SMEJ SA! Úsmev často liečiod calinko
SMEJ SA! Úsmev často lieči. SMEJ SA! Aj keď sa ti prieči. SMEJ SA! Aj keď trpíš žiaľom. SMEJ SA! Smiech ti bude kraľom.
Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj slušíod sofinka33
Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj sluší. Nech je aj telo zdravé, preto si treba pripiť na oslave. Všetko najlepšie k meninám praje
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.