SMS texty / vianočné, tag: srdce

Kopec darčekov čo srdce pohladiaod sofinka33
Kopec darčekov čo srdce pohladia,rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!
Prajem vám krásne a veselé Vianoceod sofinka33
Prajem vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari štastím jasne ako Betlehémska hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov,ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle,na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať.
Hromadu darčekov čo srdce pohladiaod sofinka33
Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťasný Nový rok prajú ...
Bohatý stôlod sofinka33
Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný Nový rok Vám všetkým praje...
Bohatý stôlod petruska90
Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný nový rok.
Dieťatko v Betlemeod sofinka33
Dieťatko v Betleme, Ježiško maličký, za Tebou ideme, čuj naše prosbičky. Daj nám zdravia sily, do učenia chuti, srdce rodičovo nech sa nezarmúti.
Kopec darčekov čo srdce pohladiaod zuzka
Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a prateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!
Keď Tichá noc
Keď Tichá noc... zaznie sladko, sviečočky sa rozhoria, privítame Jezuliatko, srdcia sa nám otvoria. Nech aj u Vás sa rozbúši každé srdce blažene, rozleje sa radosť v duši, starosti čo zaznie.
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.