SMS texty / vianočné, tag: vianoce

Na Mikuláša dostaneš lopatuod sofinka33
Na Mikuláša dostaneš lopatu. Že na čo? Aby si si mohol na Vianoce odpratať to hovno, čo dostaneš pod stromček.
Kopec darčekov čo srdce pohladiaod sofinka33
Kopec darčekov čo srdce pohladia,rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!
Za oknom vločka padá a zvonček cinkáod sofinka33
Za oknom vločka padá a zvonček cinká, zapáľte sviečku zľahka, zľahulinka, v tú chvíľu láska a šťastie blikoce a my Vám prajeme šťastné Vianoce.
Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudbaod sofinka33
Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.
Vianoce zas prišli a rok s rokom sa stretolod sofinka33
Vianoce zas prišli a rok s rokom sa stretol, sviatočnú náladu cítiť všade navôkol. Zastavme zhon za kariérou a mamonou a užime si tieto krásne chvíle s celou rodinou. Darujme si lásku, poprajme zdravie a spokojnosť, aby takýchto chvíľ v Novom roku bolo stále dosť.
Vianoce sú v prdeliod sofinka33
Vianoce sú v prdeli, silvester sa blíži, ktoré dievča predo mnou svoje nohy skríži. Ja som predsa Nový rok, privítať ma musíš, aj keď neviem na čo práve v tejto chvíli myslíš. Praje Nový rok...
Vianoce - to nie sú len darčeky a prekvapeniaod sofinka33
Vianoce - to nie sú len darčeky a prekvapenia, ale predovšetkým láska, porozumenie a šťastie. Krásne prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia do nového roku želá...
Vianoce krásne a čisté ako snehod sofinka33
Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu prajú...
Vianoce sú vtedyod sofinka33
Vianoce sú vtedy, keď nikto neplače, Vianoce sú tam, kde voňajú mamine koláče, Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime i s tými, na ktorých myslíme. Šťastné a veselé Vianoce!
Vianoce sú keď rozlúskneme orechovú škrupinku a pod tanier s...od sofinka33
Vianoce sú keď rozlúskneme orechovú škrupinku a pod tanier si dáme z kapra šupinku,keď na oblátky rozdáme si med,keď máme vieru,že je krajší svet,keď do daru dáme si lásku, pohodu,keď sa na seba usmievame a máme dobrú náladu, keď ľudia k sebe blízko sú, Vianoce sú pohladenie pre dušu. Nádherné vianočné sviatky,plné radosti, pokory a odpúšťania k tomu veľa pokojnosti, šťastia,zdravia zo srdca želá...
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.