SMS texty, tag: den

Budem anjelom, ktorý ťa ľúbi, len anjel dodrží čo sľúbiod calinko
Budem anjelom, ktorý ťa ľúbi, len anjel dodrží čo sľúbi. Len s čistou láskou je človek šťastný. S milovanou osobou je každý deň krajší.
Deň je prázdny, smútok sa ozývaod calinko
Deň je prázdny, smútok sa ozýva. Bez teba sa zbláznim, nežijem, len snívam. Čakanie ma ničí a hlava mi praská, z posledných síl kričím - Milujem ťa, láska.
Láska mojaod calinko
Láska moja, obedy s tebou sú dopingom, večere predohrou, raňajky prémiou. Prežiť celý deň s tebou je úžasné.
Za svitu hviezdod sofinka33
Za svitu hviezd, čo padajú z neba, zatvorím oči a vidím teba. Keď slnko zapadne a deň ide spať, na dobrú noc bozk ti chcem dať.
Keď ťa deň unavíod sofinka33
Keď ťa deň unaví, posteľ náruč nastaví, deka objíme ti telíčko a vankúš pohladí vlásky, vtedy sen prinesie ti veľa lásky. Prajem dobrú noc a posielam pusu :-*
Dobré ránko, vstávaj hore, veď slniečko je už na obzoreod sofinka33
Dobré ránko, vstávaj hore, veď slniečko je už na obzore. Posielam Ti veršík krátky, nech je tento deň ako si Ty - KRÁSNY. Cmuk!
Prvý ranný lúč padol ti do oknaod sofinka33
Prvý ranný lúč padol ti do okna, ty vstávaš sám ďaleko odomňa. Jednu pusu ti poslať chcem, aby si mal krásny celý deň :*
Keď dnes svitol nový deň a rozplynul sa noci senod sofinka33
Keď dnes svitol nový deň a rozplynul sa noci sen, nech slniečko na tvoje kroky svieti a nech pusa odomňa k tebe letí :*
Musíš mať strašne unavené nohyod calinko
Musíš mať strašne unavené nohy, keď mi celý deň beháš po rozume.
Vaša objednávka čod calinko
Vaša objednávka č.242332, budenie telefónom každý deň o 4:30 hod. ráno, bola potvrdená. Ďakujeme za využitie našich služieb. Operátor.
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.