SMS texty, tag: seba

Prosila som Boha o strom a dal mi lesod calinko
Prosila som Boha o strom a dal mi les. Prosila som Boha o kvet a dal mi kyticu. Prosila som Boha o lásku a dal mi teba, aby sme žili pre seba.
Chcem cítiť voňu tvojho telaod sofinka33
Chcem cítiť voňu tvojho tela, chcem perami dotýkať sa Tvojich pier. Chcem Ťa stále cítiť vedľa seba a milovať Ťa tak, ako viem...
Očami vyzliekam z Teba šatyod sofinka33
Očami vyzliekam z Teba šaty, ústami hladkám tvoje nežné pery. Rukami sa dotýkam Tvojho tela, pohľadmi si Ťa priviniem okolo seba.
Vianoce sú keď rozlúskneme orechovú škrupinku a pod tanier s...od sofinka33
Vianoce sú keď rozlúskneme orechovú škrupinku a pod tanier si dáme z kapra šupinku,keď na oblátky rozdáme si med,keď máme vieru,že je krajší svet,keď do daru dáme si lásku, pohodu,keď sa na seba usmievame a máme dobrú náladu, keď ľudia k sebe blízko sú, Vianoce sú pohladenie pre dušu. Nádherné vianočné sviatky,plné radosti, pokory a odpúšťania k tomu veľa pokojnosti, šťastia,zdravia zo srdca želá...
Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom p...od zuzka
Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.