SMS texty, tag: laska

Deň je prázdny, smútok sa ozývaod calinko
Deň je prázdny, smútok sa ozýva. Bez teba sa zbláznim, nežijem, len snívam. Čakanie ma ničí a hlava mi praská, z posledných síl kričím - Milujem ťa, láska.
Láska mojaod calinko
Láska moja, obedy s tebou sú dopingom, večere predohrou, raňajky prémiou. Prežiť celý deň s tebou je úžasné.
Bez slov sa láska dá prežívať, pohľady význam dostanúod calinko
Bez slov sa láska dá prežívať, pohľady význam dostanú. Zostaň tu chvíľu so mnou, chcem pohladiť tvoju tvár. Objím ma, prosím, chcem zostať v tvojom náručí.
Som divoký anjel a chcem sa s tebou hraťod calinko
Som divoký anjel a chcem sa s tebou hrať. Som kúsok obláčika, chcem sa s tebou smiať. Som láska tvoja a ty zas moja.
Nie som ani herecod calinko
Nie som ani herec, ani básnik, no viac, ako ja ťa neľúbi nik! Chcem ti tento pozdrav dať a navždy ťa milovať. Láska je krásna vec, len keď nemá koniec!
Si ten, pri ktorom oči zatváramod calinko
Si ten, pri ktorom oči zatváram. Si ten, pri ktorom sa ráno zobúdzam. Si iba môj, preto buď so mnou v dobrom aj v zlom. Vezmi si ma, láska.
Teraz v diaľke blúdim sámod calinko
Teraz v diaľke blúdim sám. Ty vieš, že inú nehľadám. Verím, že príde čas, keď sa vrátiš a medzi nami bude láska zas.
Oči mi plačúod calinko
Oči mi plačú, srdce ma bolí, láska mi milovať iného nedovolí. Miluj ma tak ako ja milujem teba. Prepáč mi. Prepáč, neviem žiť bez teba!
Moje sny sú naplnené tvojou prítomnosťou a moje sladké vášni...od sofinka33
Moje sny sú naplnené tvojou prítomnosťou a moje sladké vášnivé bozky letia hviezdnatou oblohou. Za nikým iným, len za tebou! Spi sladko, láska.
Dobré ránko, dobrý deňod sofinka33
Dobré ránko, dobrý deň. Milujem ťa každý deň. Myslím stále na teba, hlavne keď sme od seba. Som do teba zbláznená - si moja láska jediná.
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.