SMS texty, tag: rada

Ženský bodovací systém: Urob niečood calinko
Ženský bodovací systém: Urob niečo, čo má rada +1 bod; Urob niečo, čo očakáva +0 bodov; Urob niečo, čo sa jej nepáči -10 bodov!
Ako slnko za hory zapadá, tak do náručia padnem ti aj jaod calinko
Ako slnko za hory zapadá, tak do náručia padnem ti aj ja. Až vtedy pochopíš, ako ťa mám rada.
Ked večer usínaš a Tvoje srdiečko búšiod sofinka33
Ked večer usínaš a Tvoje srdiečko búši, v diaľke žije niekto kto po tebe túži. Ťažko mi je bez Teba, smutný je tento čas, ako rada by som Ťa videla zas. ĽT
http://www.anniesrecipes.com/
Všetkým,ktorí si myslia,že som im ublížila – prepáčte, všetkým,ktorí si myslia,že im prekážam – vydržte,všetkým,o ktorých si myslím,že som im pomohla – nemáte za čo,všetkým, ktorých mám rada – stálo to za to.Krásne vianočné sviatky a nech je rok...lepší ako ten predošlý.Želá...
Ja viem jednood sofinka33
Ja viem jedno, a to ľúbiť, preto Ti dnes musím sľúbiť: Rada Ťa budem mať stále viac, na moju lásku nikdy nikto nebude mať.
Ked budes v noci zaspavat a ocka sa Ti budu zatvaratod sofinka33
Ked budes v noci zaspavat a ocka sa Ti budu zatvarat, este pred tym nez pojdes spat, sladucky boztek Ti chcem dat. Teba velmi rada mam, preto Ti ho posielam.
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.