SMS texty / novoročné / silvestrovské, tag: stastie

Vinšujem Vám všetko šťastie na deň roku novéhood petruska90
Vinšujem Vám všetko šťastie na deň roku nového, nech Vás Pán Boh ochraňuje od všetkého smutného.
Do nového roku veľa splnených snov Ti prajemod petruska90
Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať.
Tak ako dnes starý rok padáod petruska90
Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá. Zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.
Až ti šampusový štupeľ trafí do okaod petruska90
Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chlastu veľmi zle, až ohňostroj ti pri zadku vybuchne, potom priať šťastie ti už neskoro bude. Preto tak skoro ti ho prajem a v kľude...Šťastný Nový rok!
Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie spr...od petruska90
Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok.
Až ťa studený pot zamrazíod petruska90
Až ťa studený pot zamrazí, či žeravá petarda zadok rozmrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak ti bude neskoro šťastie priať. Preto zavčasu šťastný nový rok.
Šťastie nech sa na Teba znesie ako vločky snehuod zuzka
Šťastie nech sa na Teba znesie ako vločky snehu, Nový rok nech Ti prinesie zdravie lásku, šťastie a nehu.
Prajem Vám do nového roku to
Prajem Vám do nového roku to, čo človek najviac potrebuje - zdravie, to, čo márne hladá - šťastie a to, čo mu najviac chýba - lásku.
TIP

Tieto texty môžeš použiť pre SMS správy, alebo pre akékoľvek iné krátke správy (napr. chat). Texty nemusíš naťukávať, po jeho zvolení máš možnosť ho jednoducho otvoriť v predvolenom programe pre posielanie správ z tvojho telefónu, alebo text naskenovať cez QR kód.